Tłumacz przysięgły języka włoskiego – cennik

Cena tłumaczenia przysięgłego na włoski

Cena tłumaczenia przysięgłego na włoski zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od objętości tekstu. Jedna jednostka rozliczeniowa, tzw. strona przeliczeniowa, to 1125 znaków ze spacjami. Zwykle nawet najkrótsze dokumenty obejmują przynajmniej dwie strony przeliczeniowe, gdyż tłumaczenie przysięgłe na włoski musi zawierać nie tylko samą treść, ale informacje na temat elementów graficznych dokumentu.

Kolejnym aspektem jest treść dokumentu. Cena tłumaczenia przysięgłego na włoski dokumentów specjalistycznych, np. medycznych, będzie wyższa, niż cena tłumaczenia aktu urodzenia. Tłumacz posiadający odpowiednie kompetencje będzie wyceniał swój czas wyżej.

Wreszcie, cena tłumaczenia przysięgłego na włoski zależeć będzie od terminu, w jakim tłumaczenie ma być ukończone. Jeśli trzeba rzucić wszystko, by zająć się przekładem, generuje to zwykle koszty. Zazwyczaj związane są z koniecznością pracy po godzinach i spadkiem wydajności w kolejnym dniu, ale mogą to być również np. koszty wysyłki kurierskiej.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego – cennik

Poniżej znajdują się usługi, które wykonuje tłumacz przysięgły języka włoskiego. Cennik jest tylko orientacyjny. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT. Najszybszym sposobem uzyskania wyceny tłumaczenia przysięgłego na włoski jest wysłanie nam zapytania e-mailem z załącznikiem w postaci skanu lub zdjęcia dokumentu.

Tłumaczenie przysięgłe na włoski

Tłumaczenie przysięgłe na włoski

Tłumaczenie uwierzytelnione z języka polskiego na język włoski
70 PLN
Tłumaczenie przysięgłe z włoskiego

Tłumaczenie przysięgłe z włoskiego

Tłumaczenie poświadczone z języka włoskiego na język polski
55 PLN
Tłumaczenie ustne przysięgłe

Tłumaczenie ustne przysięgłe

Tłumaczenie ustne na włoski u notariusza lub w urzędzie – 1 h
500 PLN
Tłumaczenie włoskich dokumentów samochodowych

Tłumaczenie włoskich dokumentów samochodowych

Carta di circolazione. Akt własności to dodatkowe 40 PLN. Umowa lub faktura według cennika
240 PLN

Ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe na włoski?

Jak napisaliśmy wyżej, nie da się odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe na włoski nie widząc tekstu do przetłumaczenia. Zawsze musimy przeanalizować go pod kątem objętości, trudności oraz dostępności czasowej tłumacza. Nasza praca jest zazwyczaj zaplanowana kilka dni naprzód, więc ten ostatni czynnik również jest bardzo istotny.

Dlatego najszybciej dowiedzieć się ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe na włoski można wysyłając nam zapytanie z dokumentem do tłumaczenia w załączniku. Podobnie w przypadku tłumaczeń ustnych, potrzebujemy znać termin, godzinę, lokalizację i czynność, która będzie podlegać tłumaczeniu. Na e-maile odpowiadamy zazwyczaj maksymalnie w ciągu 30 minut.

Macie Państwo pytania odnośnie cennika tłumacza przysięgłego języka włoskiego?

Serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem przy ul. Marszałkowskiej. Chętnie wyjaśnimy wszelkie zawiłości tłumaczeń przysięgłych języka włoskiego oraz przepisów prawa rządzących ich wyceną.